Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Bardzo dziękuję:
– za posprzątanie kościoła i złożone ofiary pp. Alinie Waiss i Kamili Kubik.
Bóg zapłać.

2. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką.

3. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszami św. W poniedziałek i środę o godz. 19:00.

1. Bardzo dziękuję:
– za posprzątanie kościoła i złożone ofiary pp. Ewie Kliks, Bernadecie Waszkowiak, Urszuli Ratajskiej, Małgorzacie Rychłej,
– za ofiary na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu – zebraliśmy 283,00 PLN.
Bóg zapłać.

2. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką.

3. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszami św.

1. Bardzo dziękuję:
– za posprzątanie kościoła i złożone ofiary pp. Halinie Flieger-Białas, Ilonie Basiuk, Milenie Basiuk, Ewie Wita, Lidii Schlafka,
– za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną,
– za ofiary na składce remontowej – zebraliśmy 2432,70 PLN. Czcigodnym Parafianom serdecznie dziękuję.
Bóg zapłać.

2. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką.

3. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Po Mszach św. zbiórka ofiar na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.

1. Bardzo dziękuję:
– za posprzątanie kościoła i złożone ofiary pp. Joannie Małeckiej, Oldze Kubaś, Nicoli Kubaś, Monice Malińskiej, Anecie Kaźmierczak,
– za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną,
– za ofiary na Caritas – zebraliśmy 313,50 PLN.
Bóg zapłać.

2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie odpustu parafialnego. Dziękuję za liczny udział w Mszy odpustowej oraz za przygotowanie posiłku dla kapłanów. Za każde okazane dobro z serca dziękuję.

1. Bardzo dziękuję:
– za posprzątanie kościoła i złożone ofiary pp. Arlety Kaczmarek, Teresy Nowak, Barbary Drozdowskiej, Haliny Pawłowskiej, Ewy Matysiak,
– za złożone ofiary na Daninę Diecezjalną,
– za ofiary na KUL – zebraliśmy 374 PLN.
Bóg zapłać.

2. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia – nasz odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 15:00. Odprawi ją o. Krzysztof Rekowski, gwardian klasztoru OO. Franciszkanów w Wożnikach. Wszystkich Parafian zapraszam do uczestniczenia w Mszy odpustowej. Po Mszach św. zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.

stat4u