Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Jokiel,Magdalena Ratajska,Mariola Kurpisz,Katarzyna Herkt,Karolina Twardogórska oraz rodzicom dzieci z klasy II za gruntowne wyczyszczenie kościoła.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszami św. W środę o godz.18.00.

4. Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha św.kończąca okres wielkanocny,jutro święto NMP Matki Kościoła.Msza św. O godz.18.30.
5. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej.Podczas Mszy św.o godz.11.00 15 dzieci przystąpi do I Komunii św. W związku z tym nie będzie Mszy św.o godz.09.30.Zachęcam do modlitwy w intencji dzieci.
6. Próby przed uroczystością w czwartek godz.17.00 oraz w piątek po Mszy św. O godz.18.30. Po próbie w piątek spowiedż dzieci oraz rodziców i wszystkich chętnych.
7. Zbliża się uroczystość Bożego Ciała proszę o przygotowanie ołtarzy:
-ołtarz przy posesji pp.Sapa-rodzice dzieci pierwszokomunijnych,
-ołtarz przy posesji pp.Barskich-mieszkańcy ul Dworcowej od 2-20,
-ołtarz przy posesji pp.Wieczorków-mieszkańcy ul.Dworcowej od 22-40
-ołtarz przy posesji pp.Antkowiaków-mieszkańcy ul.Dworcowej od 1-21.
8. W gablocie jest wywieszony projekt witraży. Zachęcam do obejrzenia.


 .

stat4u