Ogłoszenia duszpasterskie

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Matysiak,Maja Matysiak,Patryk Matysiak. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Nasz Festyn Parafialny odbędzie się 25.08.AD2024. Można już przynosić fanty na loterię i zapisywać się w zakrystii na piczenie ciasta w zakrystii. Bardzo dziękuję uczestnikom spotkania organizacyjnego.
4. Festyn Parafialny w Solcu Nowym 28.07.AD2024.
5. W nadchodzącym tygodniu w liturgii:
-w poniedziałek święto św.Marii Magdaleny,
-we wtorek świeto św.Brygidy,
-w środę wspomnienie św.Kingi,
-w czwartek święto św. Jakuba Apostoła,
-w piątek wspomnienie św.Joachima i Anny.
6. Dzisiaj święcenie pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Część ofiar będzie przeznaczona na pomoc organizacji MIVA kupująca pojazdy dla polskich misjonarzy.
7. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Renata Rogozińska, Arleta Kaczmarek, Teresa Nowak, Anna Pawłowska, Halina Pawłowska. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. W czwartek po Mszy św.spotkanie Rady Parafialnej i osób,chcących zaangażować się w przygotowanie Festynu Parafialnego.Zapraszam.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Kinga Nowak,Halina Rogozińska,Dorota Szczepaniak,Irena Waszkowiak. Bóg zapłać
3. W czwartek święto św.Benedykta patrona Europy

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Jenifer Nowaczyk, Julita Lena Mikołajczyk, Magorzata Hamrol, Renata Piskorska, Iwona Schmidt. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Rozpoczął się Wielki Odpust Matki Bożej w Wieleniu Zaobrzańskim. Będzie trwał przez cały tydzień do niedzieli 07.07.AD2024. Zachecam do udziału w odpustowych Mszach i procesjach. Do Sanktuarium Ucieczki Grzeszników uda się piesza pielgrzymka z Wroniaw.Początek pielgrzymki w niedzielę o godz.05.15. Zachęcam do wybrania się na pielgrzymi szlak.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Paulina Szubert,Romana Buła,Barbara Przybyła,Katarzyna Lisiewicz. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z Mszami św.