Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Stefania Urbańska, Małgorzata Rychła, Waldemar Hanyż, a także osobom,chcącym zachować anonimowość za wysprzątanie terenu parkingów przy kościele.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Dzisiaj po Mszach zbiórka ofiar na KUL i szkoły katolickie.
4. W niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik.Nabożeństwo różańcowe o godz.09.00.
5. W piątek w liturgii święto św.Archaniołów Michała,Gabriela,Rafała. Wypraszajmy ich opiekę w naszej codzienności.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2477,51PLN. Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
7. Katechezy przedmałżenskie w kościele farnym w Wolsztynie od 9-13.10.AD2023.Spotkania od godz.19.00

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Wita,Ewa Kliks,Bernadeta Waszkowiak,Urszula Ratajska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zachęcam do zaangażowania w życie parafii.Poszukujemy chętnych dziewczyn do scholi i chętnych chłopaków do bycia ministrantami.
4. Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII zapraszam na spotkanie we wtorek. Rozpoczynamy od udziału w Mszy św. A potem spotkanie.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Aneta Każmierczak,Joanna Małecka.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zapraszam pracowników,rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej we Wroniawach i Nowej Dąbrowie na Mszę św.o godz.09.00.Będziemy modlić się o Boże błog. I potrzebne łaski w roku szkolnym. Uczniów klasy I proszę o przyjście z tornistrami,które poświęcimy.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Elwira Michalska,Monika Malińska,Nikola Kubaś,Halina Adam.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Festyn parafialny rozpoczniemy od Mszy św.o godz.14.00. Ok.godz.19.00 losowanie głównych nagród loterii. Potem zabawa taneczna z pomocą dja Macieja.

INTENCJE MSZALNE OD 29.08.-03.09.AD2023

stat4u