Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
2. W czwartek w liturgii wspominamy św.Archaniołów Michała,Gabryela i Rafała.Powierzajmy się ich opiece.
3. W sobotę rozpoczyna się miesiąc pażdziernik.Nabożeństwa różańcowe w sobotę o 18.30,a w niedzielę o 09.00.
4. Spotkania formacyjne dla członków Żywego Różanca w niedziele pażdziernika w łączności z Mszą o godz.15.00:02.10.-VII i VIII Róża Matek,09.10.-Róże Męskie,16.10.-V i VI Róża Matek,23.10.-III i IV Róża Matek,30,10,I i II Róża Matek.Serdecznie zapraszam.
5. Nabożeństwo pierwszej Soboty Miesiąca w Solcu Nowym o godz.16.30.Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej bardzo serdecznie zapraszam.
6. Katechezy Przedmałżeńskie w kościele farnym w Wolsztynie od 26-30.09.AD2022.Spotkania rozpoczynają się o godz.19.00.
7. Dzisiaj po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL i szkoły katolickie.
8. Zmarł nasz Parafianin + Paweł Waszkowiak z ul.Słonecznej,pogrzeb w środę o godz.11.00,różaniec codziennie o godz.18.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Ewa Mencel,Ewa Wita,Bernadeta Waszkowiak,Urszula Ratajska .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Joanna Frąckowiak,Natalia Wieczorek .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. W ubiegłą niedzielę gościliśmy w naszej parafii Misjonarza Świętej Rodziny Ks.Krzysztofa Stachowiaka pracującego na codzień w Papui Nowej Gwinei. W imieniu Ks.Krzysztofa dziękuję za złożone ofiary,które wyniosły 1945,50PLN. Dobro zrodzone w naszych sercach będzie owocować na drugim końcu świata. Bóg zapłać.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Renata Rogozińska,Halina Pawłowska,Olga Kubaś,Arleta Każmierczak,Joanna Małecka .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara Drozdowska,Arleta Kaczmarek,Irena Wolnik,Julia Szczepaniak .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.

stat4u