Ogłoszenia duszpasterskie

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Izabella Kędzierska-Krzywonos, Wiktoria Krzywonos, Małgorzata Kliks, Iga Kliks, Barbara Barczewska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 -Droga Krzyżowa w piątek:dla dzieci o 16:30 i dla dorosłych w łączności z Mszą o godz.19.00
 -Gorzkie Żale w łączności z niedzielną mszą o godz.09.30.
4. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną.
5. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2148,70PLN Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
6. Szczególne podziękowania dla p.Karola Mielcarka za wykonanie instalacji nowego oświetlenia oraz rodzinie Zawadów,która postanowiła ufundować witraż w drugim bocznym oknie. Bóg zapłać za wspaniałe wyrazy zaangażowania w parafialne inwestycje. Witraże w tylnej ścianie będą wykonane na Wielkanoc 2025 r.
7. Dzisiaj Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z misjonarzami. Po Mszach św.zbiórka ofiar na dzieło pomocy „Ad Gentes” wspomagające pracę polskich misjonarzy.
8. W Wielkim Poście zachęcam Parafian do wzięcia udziału w akcji „Misjonarz na Post”.
9. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-okazja do spowiedzi od godz.18.30,
-adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.18.30,
-objazd chorych w piątek od godz.08.00

.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Lidia Wróblewska, Renata Kozak, Mirosława Nowak..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. W środę popielcową zebraliśmy na Caritas 325,43PLN.Za złożone ofiary bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Agnieszka Weiss,Benon Michnikowski,Danuta Walkowiak,Anna Walkowiak,Ada Walkowiak..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. W dzisiejszą niedziele Światowy Dzień Chorego.Przez pośrednictwo Matki Bożej z Lourdes módlmy się za chorych.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Agata Skorupińska,Agata Nasiłowska,Aneta Borka,Sylwia Dulat,Maciej Dulat ..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Anna Ratajska,Marcelina Ratajska,Katarzyna Ratajska,Ireneusz Jokś ..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego,Matki Bożej Gromnicznej.Msze św.o godz.09.30 i 19.00.Na każdej Mszy świecenie gromnic.Tego dnia będziemy przeżywać Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.Zachęcam do modlitwy o nowe powołania do życia zakonnego.Po Mszach zbiórka ofiar na klasztory klauzurowe.