1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Mencel,Małgorzata Schonfeld,Irena Nowak. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z Mszami św.

4. Wyrazy podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie procesji w oktawie:
-dziewczynkom sypiącym kwiaty i dzieciom pierwszokomunijnym,
-ministrantom,p.katechetce,scholi,p.Rafałowi za upiększenie liturgii,
-niosącym feretrony,sztandary,figury,baldachim,ozdoby,
-parafianom za liczną obecność.
Niech Pan Bóg błogosławi za okazaną miłość do Najświętszego Sakramentu.
5. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka ofiar na KUL,WT UAM i szkoły katolickie
6. W przyszłą niedzielę składka remontowa,która polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
7. Wprowadzamy nowe godziny odprawiania Mszy św. we wtorek i czwartek. W okresie czasu letniego Msza o godz.19.00,w okresie czasu zimowego o godz.18.00.
8. Kurs przedmałżeński w wolsztyńskiej Farze od poniedziałku 10.06.do piątku 14.06. Spotkania o godz.19.00

.