Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Parafia Rzymskokatolicka

pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach

ul. Górna 1

64-200 Wroniawy

tel.: 65 549-02-08

 

Nr rachunku bankowego

Bank Spółdzielczy we Wschowie

47 8669 0001 2004 0047 6036 0001

 

Ks. prob.  Sławomir Ratajczak

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom. +48 600 254 472

 

Kościelny:

Antoni Nowicki

 

 

 

Kilka słów o stronie:

Pomysłodawcami stworzenia pierwszej wersji strony internetowej naszej parafii byli Adam Kaczmarek oraz Przemysław Mielcarek (kwiecień, 2009).

Z czasem zauważyliśmy że strona nie spełnia wymaganych standardów, zaczęliśmy zastanawiać się nad przeprowadzką do nowych technologii. Przeprowadzki strony, z kodu HTML do systemu zarządzania treścią Joomla podjął się Mirosław Mielcarek. Serdecznie dziękujemy mu za poświęcony czas oraz nakład pracy jaki wykonał.

Adresy e-mail, oraz numery GG webmasterów:

Mirosław Mielcarek:  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  www.miroslaw.mielcarek.eu

Adam Kaczmarek:  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.webmasting.pl

Przemysław Mielcarek:   e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

stat4u