Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
2. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszami św.,a od soboty nabożeństwa czerwcowe.
3. Dzisiaj uroczystość I Komunii św. Otoczmy dzieci naszą modlitwą. W Białym Tygodniu Msze św.o godz.19.00 oprócz poniedziałku i czwartku.

4. W poniedziałek Msza św. przy Grocie w Borkach o godz.17.00. Będziemy modlić się w intencji mam. Dzieci proszę by uczestniczyły w albach.
5. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msza św. o godz.09.00 a po niej procesja.Proszę przygotować feretrony,sztandary i baldachim. Chętne dziewczyny do sypania kwiatków mają próbę w środę o godz.16.00. Parafian proszę o przyniesienie kwiatów na procesję.Strażaków proszę o zabezpieczenie trasy procesji. W oktawie Msza codziennie o godz.19.00,a w niedzielę po Mszy o godz.09.30
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2520 PLN. Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuje.Bóg zapłać.
7. Wszystkie mamy z racji ich święta otaczamy naszą modlitwą i życzymy szczęścia,zdrowia i opieki Matki Bożej.
8. W gablocie jest wywieszony projekt witraży. Zachęcam do obejrzenia.


 .

stat4u