Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Paulina Szubert,Romana Buła,Barbara Przybyła,Katarzyna Lisiewicz. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z Mszami św.

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2448,90PLN. Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.
5. Poniedziałkowy wyjazd z dziećmi z powodu niewielkiego zainteresowania został odwołany.
6. W sobotę z racji uroczystości św.Apostołów Piotra i Pawła dodatkowa Msza o godz.09.00.
7. W sobotę rozpoczyna się Wielki Odpust Matki Bożej w Wieleniu Zaobrzańskim. Będzie trwał przez cały tydzień do niedzieli 07.07.AD2024. Zachecam do udziału w odpustowych Mszach i procesjach. Do Sanktuarium Ucieczki Grzeszników udadzą się piesze pielgrzymki. W najbliższą sobote z wolsztyńskiej Fary i w niedzielę 07.07. z Kębłowa i Wroniaw. Zachęcam do wybrania się na pielgrzymi szlak.
8. Zapowiedzi przedmałżeńskie : Marta Konieczek z Wroniaw i Szymon Kozłowski z Kębłowa oraz Izabella Mencel z Wroniaw i Adrian Sierszuła z Chorzemina. Zap.II

stat4u