1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Ziomek,Wioleta Matysik,Iwona Eichler. Bóg zapłać
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Nabożeństwa czerwcowe w łączności z Mszami św.
4. W oktawie Msza codziennie o godz.19.00,a w niedzielę po Mszy o godz.09.30
5. Przeżyliśmy uroczystość I Komunii św. Składam serdeczne podziękowania rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie terenu parkingów wokół kościoła,za piękne przystrojenie kościoła,za Dar Ołtarza,którym jest tron pod monstancję,za trwanie przy dzieciach.
6. Podziękowanie dla Agrofirmy i pana Antoniego za przygotowanie Mszy św. przy Grocie w Borkach,OSP Wroniawy za użyczenie agregatu prądotwórczego,pp.Małgorzacie,Marzenie,Rafałowi oraz scholi za oprawę muzyczną. Bóg zapłać.

7. W czwartek wyszliśmy ze światyni na ulice naszej miejscowości. Wyrazy podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie procesji:
-właścicielom posesji za ich udostępnienie,
-mieszkańcom ul.Dworcowej i rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie pięknych ołtarzy,
-dziewczynkom sypiącym kwiaty i dzieciom pierwszokomunijnym,
-ministrantom,p.katechetce,scholi,p.Rafałowi za upiększenie liturgii,
-niosącym feretrony,sztandary,figury,baldachim,ozdoby,
-strażakom za zabezpieczenie trasy,
-parafianom za liczną obecność.
Niech Pan Bóg błogosławi za okazaną miłość do Najświętszego Sakramentu.
8. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-objazd chorych w piątek od godz.08.00,
-okazja do spowiedzi w piątek od godz.18.30.
9. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
10. W przyszłą niedziele po Mszach św. zbiórka ofiar na KUL,WT UAM i szkoły katolickie
11. Z serca płynące dziękczynienie za modlitwę i złożone życzenia z racji rocznicy święceń kapłańskich.
12. Kurs przedmałżeński w wolsztyńskiej Farze od poniedziałku 10.06.do piątku 14.06. Spotkania o godz.19.00

.