1. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Danuta Wróbel,Edyta Włodarczak,Justyna Michalewicz.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszami św. W poniedziałek i środę o godz.18.00.

Codziennie modlitwy przygotowujące do uroczystości Zesłania Ducha św.
4. Dzisiaj uroczystość Pierwszej Komunii św. w parafii Solec Nowy.W związku z Białym Tygodniem Msze św.  we wtorek i czwartek o godz.19.00.
5. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha św. a w nadchodzącym tygodniu w liturgii święta św.Macieja we wtorek i św.Andrzeja Boboli,głównego Patrona Polski w czwartek.
6. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.

.