Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Monika Malicka,Alina Knobel,Ewelina Orwat,Joanna Kryś,Honorata Pietrzykowska,Zuzanna Orwat.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.

3. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną.
4. W ubiegła niedzielę zebraliśmy na Caritas 198,10PLN. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję.
5. Przeżyliśmy odpust parafialny. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych.Dziękuję dbającym o przygotowanie światyni i terenu wokół. Ministrantom i służbie liturgicznej oraz scholi i p.organiście za upiększenie liturgii. Niosącym feretrony ,sztandary i baldachim.Szczególne podziękowania paniom przygotowującym posiłek dla kapłanów. Wszystkim za okazane serce dla parafii dziękuję. Niech Boże błog. Stanie się naszym udziałem.
6. W przyszłą niedzielę trzecia niedziela miesiąca i składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
7. Liturgię Mszy św. O godz.09.30 przygotują dzieci pierwszokomunijne.
8. Za tydzień Światowy Dzień Modlitw o Powołania,który rozpocznie tydzień modlitwy w tej intencji. Po Mszach św. Zbiórka ofiar na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
9. Kandydaci do bierzmowania mają spotkania we wtorek
-klasa 8 o 17.30
-klasa 7 po Mszy św.


 .

stat4u