1. Bardzo dziękuje za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Marzena Rogozińska,Joanna Maciejewska,Agnieszka,Agata Miś,Agnieszka Wierzbicka,Monika Piskorz.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną.
4. Zebranie rodziców dzieci pierwszokomunijnych we wtorek 30.04.2024 r. po Mszy św.

5. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
-objazd chorych w piątek od godz.07.30,
-okazja do spowiedzi w czwartek od godz.18.00,
-adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.55
6. W piątek uroczystość NMP Królowej Polski.Msza św.o godz.09.30.Nie obowiązuje post.
7. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszami św.
8. W ubiegłą niedzielę na składce remontowej zebraliśmy 3169,10PLN.Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.
9. Na ASD zebraliśmy161,50PLN. Ofiarodawcom serdecznie dziękuję.
10. Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja odbędą się w Wolsztynie. Msza św.w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego o godz.10.00,potem przejście pod pomnik i imprezy towarzyszące.

.