1. Obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Dzisiaj szczególnie pamiętajmy w modlitwie o osobach konsekrowanych. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
2. Już za 6 tygodni nasze Nawiedzenie (14 i 15 marca). Dziękuję za obecność na zebraniu dotyczącym przygotowania do przyjęcia Matki Bożej. Kolejne zebranie odbędzie się w czwartek 13 lutego o godz. 19.30 na sali parafialnej.
- Pomyślmy, jak możemy pięknie i godnie przyjąć Maryję. Pomyślmy o dniu wolnym, o zaproszeniu rodziny, o dekoracjach, ale także o postanowieniach. Do skarbony przy św. Józefie można składać ofiary na przygotowanie naszej świątyni do Nawiedzenia.
- Od dzisiaj, w każdą sobotę i niedzielę można po Mszach Świętych w sali parafialnej zakupić materiały do dekoracji domów.
- Od przyszłej soboty będzie także dostępny szczegółowy program rekolekcji i nawiedzenia Matki Bożej.
3. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

4. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną dopiero we wtorek 11 lutego od godz. 8:00.
5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W związku z tym:
- Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00 do 18.30.
 - Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w piątek od godz. 14.30 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca).
6. Katecheza przedmałżeńska w wolsztyńskiej Farze od 10 do 14 lutego, codziennie o godz. 19:00.
7. W piątek po Mszy św. o godz. 19:00 nowenna i koronka do  Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
 ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Malwinie Kudlińskiej, Justynie Walkowiak;
 ● za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na Radio „Emaus”. Zebraliśmy 81 zł. Bóg zapłać!
9. Nasza parafialna „zabawa karnawałowa”, już w sobotę 15 lutego 2020r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19:00. Cena od pary 180 zł. Zwracam się jeszcze z prośba o fanty i ciasto na zabawę. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o kontakt w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zapisy i wpłaty w sklepie u Pana Wieczorka we Wroniawach przy ul. Nowej. Proszę do końca tygodnia dokonać wpłat, abyśmy mieli pewność kto na pewno idzie na zabawę, by w razie rezygnacji dać możliwość zapisanym na listę rezerwową.
10. Spotkanie Rady Parafialnej dotyczące zabawy karnawałowej odbędzie się w czwartek o 19.30 na sali parafialnej.
11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o kobietach, które nie są siostrami zakonnymi, a jednak żyją we wspólnocie, w oddaniu życia i mówią o sobie: było warto!; „Miłujcie się” (5 zł); „Gość Niedzielny” (6 zł), w którym przeczytamy m.in. o Chiarze Lubich, założycielce Ruchu Focolari; o debacie na temat praworządności w Polsce; oraz o kandydatach w wyborach na Prezydenta RP. Dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) – numer na ferie oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).