Ogłoszenia duszpasterskie

1. Trwa miesiąc pażdziernik. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy według następującego porządku :
- dla dorosłych od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i sobotę o 18.30,w nidzielę o godz.9.00,
- dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17.30. Zachęcam do uczestnictwa.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne p.Halinie Molickiej.
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na Dzieło Nowego Tysiąclecia 95,50 PLN. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękuję.
4. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
5. Z powodu bycia naszego powiatu w strefie czerwonej przypominam i apeluję o noszenie maseczek i dezynfekcję. Świątynia jest zdezynfekowana.Dbajmy też o dezynfekcję rąk. W zawiązku z nową sytuacją do końca bycia naszego powiatu w tej strefie dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
6. W dzisiejszą niedzielę składka remontowa. Dziękuję także za ofiary wpłacane na parafialne konto.
7. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna. Zbiórka ofiar na Papieskie Dzieła Misyjne po Mszach św.
8. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.

1. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy według następującego porządku :
- dla dorosłych od poniedziałku do czwartku o godz.18.00,w piątek i sobotę o 18.30,w niedzielę o godz.9.00,
- dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17.30. Zachęcam do uczestnictwa.

- dla dzieci we wtorek i czwartek o godz.17.30
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Barbara Drozdowska,Ewa Matysiak,Halina Pawłowska
3. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na KUL,ASD i szkoły katolickie 135,50 PLN

1. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na remonty 2146,30 a na potrzeby Ziemi Świętej 299,42 .Za okazaną hojność Szlachetnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
2. We wtorek w liturgii święto św. Archaniołów Michała,Gabriela i Rafała. To także dzień imienin Pana Organisty.Solenizantowi życzymy obfitości Łask Bożych,zdrowia i szczęścia oraz opieki Matki Bożej.
3. W zakrystii można odbierać filmy z Nawiedzenia. Osoby niezapisane mogą także jeszcze zakupić filmy.
4. Wtym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi wyjątkowo w czwartek od godz.16.30.

1. Dzisiaj składka remontowa z racji 3 niedzieli miesiąca. Po mszach zbiórka na potrzeby Ziemi Świętej.
2. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Renata Rogozińska i Teresa Nowak.