Ogłoszenia duszpasterskie

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Barbara Barczewska,Szymon Rozynek,Maria Matykowska,Małgorzata Zielińska,Grażyna Wożna.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
4. Bardzo proszę rodziców dzieci z klasy drugiej o posprzątanie kościoła na uroczystość Pierwszej Komunii św.Uroczystość w niedzielę 30.05.o godz.11.00.
5. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej we wtorek,czwartek,piątek i sobotę po Mszy św.w poniedziałek i środę o godz.18.00,w niedzielę i święta po Mszy o godz.09.30. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
6. W poniedziałek 03.05.uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św.o 09:30 i 15:00.
7. W czwartek okazja do spowiedzi od godz.18.00,objazd chorych w piątek od godz.8.00.
8. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Patrycja Kliks,Izabela Kędzierska,Lidia Wróblewska,Mirosława Nowak.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.

1. Kończymy Oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom,które pomogły nam je przeżyć. Pp.Lidii Kaminiarczyk,Katarzynie Mencel i Antoniemu Nowickiemu za zbudowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego. P.Annie Nowickiej za przygotowanie obrusów i szat liturgicznych.Ministrantom i scholi oraz p.Organiście i p. Marzenie za przygotowanie i przeprowadzenie liturgii Triduum Paschalnego i swiąt Zmartwychwstania. Oo.Oblatom za zorganizowanie zastępstwa i przewodniczenie liturgii. Parafianom przygotowującym feretrony i sztandary na procesje w święta i na Mszę odpustową.Bóg zapłać.
2. Dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego. Suma odpustowa o godz.15.00. Zachęcam do stawania się codziennie Czcicielem Bożego Miłosierdzia. Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas naszej Archidiecezji.

1. Jutro drugi dzień świąt. Msze św.o 09.30 i 15.00. Po Mszach zbiórka ofiar na KUL i ASD.
2. Trwamy w Oktawie Wielkanocy. Z tej racji nie obowiązuje piątkowy post.
3. W związku z przebywaniem Proboszcza na kwarantannie do 09.04.we wtorek,czwartek i piątek nie będzie Mszy św. Zamówione intencje będą odprawione w innych terminach. Wtorkowa w poniedziałek o 15.00,czwartkowa w następny czwartek o 17.30,piątkowa w niedzielę o 15.00. Gdyby zamawiający nie chcieli przyjąć zmian proszę o kontakt telefoniczny. Za zmiany przepraszam Czcigodnych Parafian.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Maria Bżdziak,Maria Ceglarek,Andrzej Pawłowski,Janusz Rozynek.Bóg zapłać.