Ogłoszenia duszpasterskie

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Maria Piskorska,Urszula Kruszona,Genowefa Pochanke,Małgorzata Konieczek.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 -Droga Krzyżowa w piątek:dla dzieci o 16:30 i dla dorosłych w łączności z Mszą o godz.19.00
 -Gorzkie Żale w łączności z niedzielną mszą o godz.09.30.
4. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną.
5. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
6. Liturgię Mszy św. w przyszłą niedzielę przygotują dzieci z klasy III .
7. We wtorek od godz.17.30 odbiór alb dla dzieci pierwszokomunijnych w salce parafialnej.
8. Kandydaci do bierzmowania w ramach comiesięcznego spotkania uczestniczą w Mszy św. I Drodze Krzyżowej o godz.19.00.
9. Spowiedź z udziałem kapłanów z dekanatu jest zaplanowana na poniedziałek 18.03.2024 r.
10. W piątek 22.03.2024 r. Droga Krzyżowa ulicami naszej miejscowości po Mszy św.o godz.19.00.Zachęcam do zaplanowania udziału w tym wydarzeniu.
11. Ks.Abp Stanisław Gadecki zachęca do włączenia się do modlitwy nowennowej w intencji Ojczyzny.Proszę Parafian o włączenie się w tę modlitwę.

.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Szymon Rozynek,Maria Matykowska, Grażyna Wożna, Stefan Sapa, Joanna Każmierczak. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Izabella Kędzierska-Krzywonos, Wiktoria Krzywonos, Małgorzata Kliks, Iga Kliks, Barbara Barczewska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 -Gorzkie Żale w łączności z niedzielną mszą o godz.09.30.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp. Lidia Wróblewska, Renata Kozak, Mirosława Nowak..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. W środę popielcową zebraliśmy na Caritas 325,43PLN.Za złożone ofiary bardzo serdecznie dziękuję.Bóg zapłać.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Agnieszka Weiss,Benon Michnikowski,Danuta Walkowiak,Anna Walkowiak,Ada Walkowiak..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. W dzisiejszą niedziele Światowy Dzień Chorego.Przez pośrednictwo Matki Bożej z Lourdes módlmy się za chorych.