Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Galeria

Wielka Sobota 2018

Wielka Sobota kończy Triduum Paschalne - to ostatni z trzech dni, przygotowujących chrześcijan do święta Zmartwychwstania. To w dalszym ciągu moment zadumy wyciszenia i pokornego oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa. Zdjęcia z uroczystości Wielkiej Soboty do zobaczenia poniżej.

 

 

 

Czytaj więcej...

Święconka 2018

Wielka Sobota - Święconka. Zdjęcia do zobaczenia poniżej.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Wielki Piątek

Wielki Piątek, drugi dzień Triduum Paschalnego. W tym dniu wierni skupiają się na adoracji krzyża, który upamiętnia mękę i śmierć Pana Jezusa na krzyżu. W tym dniu nie odprawia się liturgii eucharystycznej. Zdjęcia z tej uroczystości w naszym kościele do zobaczenia poniżej.

 

 

Czytaj więcej...

Wielki Czwartek 2018

Msza wieczorna w Wielki Czwartek jest początkiem okresu Triduum Paschalnego. Ten dzień jest pamiątką Ostatniej Wieczerzy oraz ustanowienia sakramentów kapłaństwa i Eucharystii. Życzenia księdzu Proboszczowi złożyły dzieci ze Szkoły Podstawowej, Chórek ICHTYS, Służba Liturgiczna Ołtarza oraz Rada Duszpasterska i Ekonomiczna w imieniu wszystkich parafian. Zdjęcia z tej uroczystości do zobaczenia poniżej.

 

 

Czytaj więcej...

Niedziela Palmowa 2018

W Niedzielę Palmową 25 marca 2018 r. podczas Mszy Św. o godzinie 9:30 miała miejsce krótka inscenizacja przypominająca wszystkim uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy. Następnie ksiądz proboszcz poświęcił przyniesione palmy. Kilka zdjęć z tej uroczystości do zobaczenia poniżej.

 

 

 

Czytaj więcej...

Podkategorie

stat4u