1. Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej rozprowadzają przed kościołem kalendarze misyjne na przyszły rok. Składka w kościele jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. W zakrystii  można odbierać zamówione kalendarze adwentowe dla dzieci (cena 10 zł).
3. Modlitwa różańcowa w kościele od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00. Dzieci zapraszam na modlitwę różańcową we wtorek i czwartek o godz. 18.00.
4. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko we wtorek po Mszy św. o godz. 18.30.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym, że przypada on w Uroczystość Wszystkich Świętych, okazja do spowiedzi św. tylko we wtorek i czwartek od godz. 18.00 do 18.30. Odwiedziny chorych dopiero we wtorek 12 listopada od godz. 8:00.
6. W piątek 1. listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Procesja z modlitwą za zmarłych i Msza św. na cmentarzu w Kębłowie o godz. 13.00. W naszym kościele Msze św. z tej uroczystości w czwartek o godz. 18.30 i w piątek za zmarłych Parafian o godz. 9.30.
7. Msza św. w intencji zmarłych Parafian na cmentarzu w Solcu Nowym będzie odprawiona 1 listopada o godz. 11.00. Po Mszy św. procesja żałobna do krzyża. Ofiary zebrane na tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza, zwłaszcza pokrycie kosztów wywozu śmieci.
8. W listopadowe dni w szczególny sposób pamiętamy o naszych drogich zmarłych. Modlić się będziemy za nich w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi w wymieniankach. Można je składać do koszyczka umieszczonego przy obrazie M. B. Częstochowskiej.
9. W sobotę 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy za parafian zmarłych w minionym roku oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Serdecznie zapraszam!
10.  1 listopada od godz. 12.00 do 2 listopada godz. 24.00 we wszystkich kościołach i kaplicach ci, którzy prawnie z nich korzystają, mogą uzyskać odpust zupełny (który wolno ofiarować tylko w jednym z ww. terminów, tylko raz i tylko za jednego zmarłego, jeżeli pobożnie nawiedzą ww. kościół i zmówią w nim: Ojcze nasz i Wierzę w Boga). Każdego dnia od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Annie Kubaczyk, Felicji Wajs, Mirosławie Gonda;
● za ofiary na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.141,80 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień listopada” (cena 6 zł), w którym przeczytamy m.in. o tym, iż „świętość nie jest luksusem dla nielicznych”, jak mówiła Matka Teresa z Kalkuty. O tym, jak możemy ją osiągnąć w naszej codzienności; „Gość Niedzielny” (tym razem za 6 zł) z płytą DVD – filmem „Bernadetta. Cud w Lourdes”. Poruszająca opowieść o cudownych objawieniach, które odmieniły życie tysięcy ludzi; „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Mały Gość Niedzielny” (5 zł).