1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. W związku z tym Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00 do 18.30.
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.
3. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.

4. W czwartek odbył się pogrzeb śp. Brunona Śmidody z ul. Słonecznej (przeżył 78 lat). Zmarł także śp. Benedykt Jęczmionka (przeżył 92 lata), pracujący przed laty w Agrofirmie. Jego pogrzeb odbędzie się 4. lutego o godz. 11:30 w kościele pw. św. Mikołaja w Ryczywole. Pomódlmy się w ich intencji – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …
5. W najbliższą sobotę 9. lutego, odbędzie się na Sali Wiejskiej we Wroniawach parafialna „zabawa karnawałowa”. Początek o godz. 19.00. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na wykończenie przebudowy budynku przy kościele. Wśród nabywców cegiełek rozlosujemy ciekawe nagrody, m.in. telewizor i inny sprzęt RTV AGD. Potrzebne są jeszcze fanty i ciasto. Bardzo proszę Parafian o pomoc. Jednocześnie dziękuję za już przyniesione nagrody i deklaracje upieczenia ciasta. Ciasto proszę przynosić na salę wiejską w sobotę od godz. 10.00. Fanty można przynosić do zakrystii lub w sobotę bezpośrednio na salę wiejską. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „TakTon”. Proszę o jak najszybsze dokonanie wpłat u Pana Wieczorka w sklepie, abyśmy mieli pewność, że zapisani wezmą udział w zabawie.
6. Spotkanie dla tych, którzy chcą pomóc przy przygotowaniu zabawy parafialnej odbędzie się we wtorek po Mszy św., czyli ok godz. 19:00 w zakrystii.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Alinie Skorupińskiej, Marzenie Mleczak, Bernadecie Andrys, Wiesławie Koniecznej;
● za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na Radio „Emaus”. Zebraliśmy 81,20 zł.
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki”(5,90 zł).
9. „Przewodnik Katolicki” wydrukował książeczkę pt.: „40 dni z Bogiem. Pomocnik wielkopostny. Wielki Post 2019”. Jest to książeczka, która może pomóc w dobrym przeżyciu czasu Wielkiego Postu. Cena – 3,50 zł. Zainteresowane osoby proszę o kontakt w zakrystii do przyszłej niedzieli włącznie.