1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
2. Biuro Parafialne będzie czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.
3. Msze św. we wtorek i czwartek o godz. 18:30, w piątek i sobotę o godz. 19:00 oraz w niedzielę o godz. 9:30.
4. Odwiedziny chorych z posługą duszpasterską w piątek od godz. 9:00.

5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w piątek od godz. 14.30 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca).
6. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18:45; po Mszy św. o godz. 19:00 – Litania do Serca Pana Jezusa.
7. W sobotę 2. lutego, obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. z błogosławieństwem świec o godz. 19.00. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie za osoby konsekrowane. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
8. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszam w sobotę wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 19.00 (przynosimy ze sobą świece).
9. Przypominam o parafialnej zabawie karnawałowej, która odbędzie się w sobotę 9 lutego 2019 r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19:00. Cena od pary 170 zł. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na prace prowadzone przy sali parafialnej. W związku z tym,  zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są fanty i cisto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o kontakt w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „TakTon”. Proszę o dokonywanie wpłat w sklepie u Pana Wieczorka we Wroniawach przy ul. Nowej.
10. W czwartek w nocy zmarła śp. Michalina Murek z ul. Polnej (przeżyła 88 lat). Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek: o godz. 10:30 Różaniec św., o godz. 11:00 – Msza św. pogrzebowa i po jej zakończeniu pogrzeb na cmentarzu w Kębłowie. Pomódlmy się w jej intencji – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...
  ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Annie Nowickiej, Urszuli Stankowskiej, Emilii Antkowiak;
  ● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.743,85 zł. Serdeczne Bóg zapłać!;
● jeszcze raz bardzo dziękuję za spotkania i rozmowy w czasie odwiedzin duszpasterskich, za poczęstunki, a także ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać!
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień lutego” (cena 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki”(5,90 zł).