Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną - 06.05.2018 r.

1. Nabożeństwa Majowe odprawiamy po Mszach św., a w poniedziałki i środy o godz. 18.30. Koronkę do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju odmawiamy w piątki 15 minut przed Mszą św.
2. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

3. We wtorek 8 maja przypada Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej Archidiecezji. Zapraszam w tym dniu na Mszę św. o godz. 18.30.
4. W poniedziałek, wtorek i środę podczas nabożeństw majowych modlić się będziemy o dobre urodzaje. W tej intencji modlić się będziemy także we wtorek o godz. 18.15 przy krzyżu przed kościołem.
5. W najbliższą niedzielę 13 maja obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Tego dnia w Solcu Nowym Uroczystość I Komunii Świętej, podczas Mszy św. o godz. 11.00. W naszej Parafii I Komunia Święta w niedzielę 27 maja, podczas Mszy św. o godz. 11.00.
6. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową do Włoch w terminie od 23 września do 4 października 2018r. W programie m.in.: Padwa, Wenecja, Loreto, Lanciano, San Giovanni Rotondo, Monte San Angelo, Pompeje, Monte Casino, Subiaco, Rzym, Asyż. Cena 2950 PLN + 50 EURO od osoby. Są jeszcze wolne miejsca. Serdecznie zapraszam.
7. Serdecznie dziękuję:
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Annie Walkowiak, Renacie Kozak, Weronice Mazurkiewicz, Mirosławie Nowak, Izabeli Krzywonos;
● panom, którzy przycięli trawę oraz paniom, które dbają o kwiaty przy kościele. Serdeczne Bóg zapłać!;
8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 5 zł); „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne drogi” (5 zł).

PROBOSZCZ

stat4u