1. Od dzisiaj do środy 7 marca przeżywać będziemy nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. W sobotę i niedzielę nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. Od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 19.00. Okazja do Spowiedzi Świętej przed każdą Mszą św. Rekolekcje prowadzi ks. dr Trojan Marchwiak, proboszcz parafii pw. św. Wojciecha w Poznaniu, którego serdecznie witam w naszej Wspólnocie. Na Rekolekcje zapraszamy wszystkich Parafian!
2. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko w czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

3. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną i przedświąteczną Komunią Św. odbędą się w piątek 16 marca od godz. 9.00.
4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30.
5. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w czwartek po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
6. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 9.30.
7. Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze zapraszają młodzież od VII klasy na Młodzieżowy Dzień Skupienia , który odbędzie się w sobotę, 10 marca w godzinach od 13.00 do 21.00. Więcej informacji na facebookowym profilu: Mdscobra Obra Oblaci
8. W okresie Wielkiego Postu składamy daninę diecezjalną. Fundusze z tej daniny są przeznaczane na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas, na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, Domu Księży Emerytów, Muzeum, Katedry oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji. Koperty na daninę, zostały one wyłożone pod chórem. Za dotychczas złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii serdeczne Bóg zapłać!
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Małgorzacie Klupieć, Agacie Olszewskiej, Justynie Walkowiak, Joannie Wawrzyńskiej;
●  30 Rodzinom za złożoną daninę diecezjalną i ofiarę na potrzeby naszej Parafii.
●  za ofiary złożone na Dzieło Pomocy Misjom „Ad Gentes”. Zebraliśmy 145,72 zł. Bóg zapłać!
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in. o świętych kobietach, które stały u boku świętych mężczyzn.