1. Dzisiaj w naszej parafii gościmy Ojców Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy po Mszach św. rozprowadzają przed kościołem kalendarze misyjne na przyszły rok.
2. Modlitwa różańcowa w kościele w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00.

3. Procesja z modlitwą za zmarłych i Msza św. na cmentarzu w Kębłowie – w środę 1 listopada o godz. 13.00. W naszym kościele Msze św. z Uroczystości Wszystkich Świętych we wtorek o godz. 18.30 oraz w środę 1 listopada - w intencji zmarłych Parafian o godz. 9.30.
4. Msza św. w intencji zmarłych Parafian na cmentarzu w Solcu Nowym będzie odprawiona 1 listopada o godz. 11.00. Po Mszy św. procesja żałobna do krzyża. Ofiary zebrane na tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza.
5. W listopadowe dni w szczególny sposób pamiętamy o naszych drogich zmarłych. Modlimy za nich w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi w wymieniankach. Można je składać do koszyczka umieszczonego przy obrazie M. B. Częstochowskiej.
6. 1 listopada od godz. 12.00 do 2 listopada godz. 24.00 we wszystkich kościołach i kaplicach ci, którzy prawnie z nich korzystają, mogą uzyskać odpust zupełny (który wolno ofiarować tylko w jednym z ww. terminów, tylko raz i tylko za jednego zmarłego, jeżeli pobożnie nawiedzą ww. kościół i zmówią w nim: Ojcze nasz i Wierzę w Boga).
7. Każdego dnia od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.
8. W czwartek 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy za parafian zmarłych w minionym roku oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin. Serdecznie zapraszam!
9. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W związku z tym:
- Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 18.00 do 18.30.
- okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w piątek od godz. 14.30 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca).
- w piątek nie będzie odwiedzin chorych.
10. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Joannie Ratajskiej, Halinie Molickiej, Anecie Kaźmierczak;
● za ofiary złożone na pomoc dla Meksyku. Zebraliśmy 290,10 zł. Bóg zapłać!
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), a także kalendarz na rok 2018 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).  Do „Przewodnika Katolickiego” dołączony jest bezpłatny dodatek: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień listopada”. W zakrystii można nabyć książeczkę pt.: „Wszystko o Eucharystii” (cena 10 zł).