Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą - 08.10.2017 r.

1. Przeżywamy dzisiaj XVII Dzień Papieski pod hasłem – „Idźmy naprzód z nadzieją”. Przed kościołem młodzież zbiera ofiary do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
2. Modlitwa różańcowa w kościele od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 9.00. Dzieci zapraszam dodatkowo na modlitwę różańcową w każdy wtorek października o godz. 17.30 w kościele oraz w czwartki na godz. 18.00.

3. Ze względu na odbywającą się w naszym Dekanacie wizytację ks. Biskupa, Biuro Parafialne będzie czynne tylko w czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
4. W najbliższy piątek 13 października, dodatkowo Msza św. o godz. 20.00 z racji ostatniego w tym roku nabożeństwa fatimskiego. O godz. 19.30 odmówimy w kościele Różaniec Święty w intencji nawrócenia grzeszników i pokoju na świecie; o godz. 20.00 Msza św. i po jej zakończeniu procesja fatimska z figurką Matki Bożej. Bardzo proszę przynieść ze sobą świece.
5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, a zatem ofiary zebrane podczas Mszy św. będą przeznaczone na dalsze potrzebne prace przy naszym kościele.
6. Serdecznie dziękuję:
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Kindze Nowak, Halinie Rogozińskiej, Irenie Wolnik, Dorocie Szczepaniak.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł) oraz najnowszy numer gazety „Miłujcie się” (4 zł). W „Przewodniku Katolickim” m.in. ciekawy artykuł: spróbujmy zrozumieć kim jest Franciszek i jak przez niego mówi Duch Święty.

PROBOSZCZ

stat4u