1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu.
2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy do piątku włącznie po Mszach św.
3. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

4. Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej odbędzie się we wtorek 27 czerwca o godz. 20.00 na probostwie w Solcu Nowym.
5. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną wyjątkowo w piątek 30 czerwca od godz. 9.00.
6. W czwartek obchodzić będziemy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. tego dnia: we Wroniawach o godz. 19.00; w Solcu Nowym o godz. 17.30. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Świętej.
7. Wczoraj rozpoczął się Wielki Odpust Matki Bożej w Wieleniu Zaobrzańskim i potrwa do niedzieli 2 lipca. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
8. Za tydzień w niedzielę 2 lipca tradycyjna pielgrzymka z Kębłowa do Wielenia. Zachęcam do uczestnictwa. Pielgrzymi z Wroniaw wychodzą o godz. 5.15 i ok. godz. 6.00 dołączą się do pielgrzymów z Kębłowa w Stradyniu.
9. Przypominam młodzieży z klasy II i III Gimnazjum oraz I Szkoły Średniej o oddaniu kartek do Bierzmowania do połowy lipca.
10. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Przemysław Mielcarek, stanu wolnego z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach i Daria Przybyła, stanu wolnego z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Patrycji Kliks, Małgorzacie Kliks, Genowefie Pochanke, Małgorzacie Konieczek;
● bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli przy organizacji i przeprowadzeniu naszego parafialnego festynu; dziękuję za ofiarowane fanty i ciasto; dziękuję wszystkim parafianom za dobrą atmosferę i zabawę. Do kasy parafialnej po odliczeniu kosztów organizacyjnych wpłynęło 23.915 zł. Serdeczne Bóg zapłać!;
● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.238,02 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), najnowszy numer „Miłujcie się” (4 zł). W najnowszym  „Przewodniku Katolickim” można przeczytać m.in. o tym co robić, gdy praca staje się ważniejsza niż małżeństwo? W „Przewodniku” także bezpłatny modlitewnik „5 minut z Bogiem” na lipiec.
13. Wszystkim dzieciom, młodzieży i nauczycielom, a także wszystkim korzystającym z urlopów życzę dobrego, bezpiecznego odpoczynku – niech Pan Bóg umacnia swoją łaską.