1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna IX Ogólnopolski Tydzień Biblijny (30.04-06.05.2017). W tym czasie chcemy nawzajem zachęcić się do częstej lektury Pisma Świętego.
2. Nabożeństwa Majowe odprawiać będziemy po Mszach św., a w poniedziałki i środy o godz. 18.30. Koronkę do Bożego Miłosierdzia w miesiącu maju odmawiać będziemy w piątki 15 minut przed Mszą św.

3. W środę przypada Uroczystość  NMP Królowej Polski, zarazem nasze Święto Narodowe - rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msza św. w naszym kościele o godz. 9.30. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy, a zwłaszcza naszych strażaków.
4. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu tylko we wtorek po Mszy św. o godz. 18.30.
5. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 18.30. W trakcie Adoracji okazja do Spowiedzi Świętej.
6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym:
- okazja do Spowiedzi Świętej pół godziny przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 14.30 do 15.30. Na zakończenie Spowiedzi możliwość przyjęcia Komunii Świętej.
- także w piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
7. Wszystkich członków Żywego Różańca z Róż Żeńskich i Męskich zapraszam na Mszę św. i konferencję w czwartek 4 maja o godz. 18.30.
8. Za tydzień Światowa Niedziela Modlitw o Powołania. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Agnieszce Walkowiak, Anieli Piskorskiej, Katarzynie Ratajskiej, Sylwii Jokś;
● kolejnym 6 rodzinom za ofiary złożone na daninę diecezjalną i potrzeby naszego kościoła;
● Firmie Dekarskiej Pana Marcina Dorożały za wykonane prace przy naprawie dachu naszego kościoła;
● za ofiary złożone na pomoc dla Syrii. Zebraliśmy 557,50 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
10.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).