1. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
2. Parafialna Droga Krzyżowa odbędzie się w piątek 31 marca o godz. 19.00. Początek przy kościele, dalej pójdziemy ul. Górną, Polną, Szkolną i zakończymy w parku przy szkole. Proszę zabrać ze sobą świece lub znicze. Do poszczególnych stacji będziemy nieśli duży krzyż w następującym porządku: przy I stacji – Ministranci młodsi, przy II stacji Dzieci, przy III stacji Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania, przy IV stacji – Rada Parafialna, przy V stacji – Koło Gospodyń, przy VI stacji – Rada Sołecka, przy VII stacji – Rodzice dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Świętej, przy VIII stacji – Matki Różańcowe, przy IX stacji – Ojcowie Różańcowi, przy X stacji – Klub Seniora, przy XI stacji – Ministranci starsi, przy XII stacji – Chór, przy XIII stacji – Nauczyciele. Bardzo proszę Strażaków o zabezpieczenie drogi.
3. W piątek wyjątkowo Msza św. o godz. 18.30. Nie będzie Drogi Krzyżowej w kościele.

4. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 9.30.
5. W okresie Wielkiego Postu Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy w czwartki po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
6. Przedświąteczne odwiedziny chorych ze Spowiedzią i Komunią Św. - w piątek 7 kwietnia od godz. 9.00.
7. Wielkopostna Spowiedź Święta z udziałem zaproszonych kapłanów odbędzie się w naszym kościele w Wielki Wtorek 11 kwietnia: ● przed południem od godz. 10.00 do 11.00
● po południu od godz. 16.00 do 17.30.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Halinie Tomiak, Małgorzacie Piotrowskiej, Marii Czych, Justynie Walkowiak, Joannie Wawrzyńskiej;
● za złożone ofiary na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.025,40 zł. Bóg zapłać!
●  37 rodzinom za ofiary złożone na daninę diecezjalną i potrzeby naszej Parafii;
● dziękuję także naszym darczyńcom, dzięki którym mamy w kościele zamontowany system multimedialny oraz drewnianą figurę św. Józefa (wyrzeźbioną przez pana Wojciecha Nowakowskiego z Sadów k. Poznania.)
9. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do puszki ustawionej na stoliku  pod chórem.
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) w nowej szacie graficznej, ze specjalnym dodatkiem – modlitwami na każdy dzień kwietnia; „Mały Przewodnik Katolicki” – specjalny dodatek, karty z drogą krzyżową (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł), „Misyjne Drogi” (4 zł). Zapraszam szczególnie do lektury nowego „Przewodnika Katolickiego”, w którym przeczytamy m.in. o księdzu, który oswoił śmierć: co zostało po ks. Janie Kaczkowskim.
11. W zakrystii można nabywać paschaliki Caritas na stół wielkanocny w cenie 7 zł.
12.  Ekstremalna Droga Krzyżowa z Wolsztyna do Zbąszynia, rozpocznie się 7 kwietnia 2017 roku Mszą Świętą w kościele pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Wolsztynie o godz. 20.00. Wszelkie informacje i zapisy znajdują się na stronie www.edk.org.pl.