1. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św.
2. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do koszyczka pod chórem.

3. W sobotę 11 lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Chorego. Z tej racji zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji naszych chorych oraz opiekujących się chorymi podczas Mszy św. o godz. 19.00. Podczas tej Mszy św. będzie także możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych.
4. Parafia nasza organizuje „zabawę karnawałową”, która odbędzie się w sobotę 18 lutego 2017r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na budowę Sali Parafialnej. W związku z tym, zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są jeszcze fanty i ciasto. Dziękuję tym, którzy zadeklarowali już gotowość upieczenia ciast; dziękuję także za przyniesione do tej pory fanty.
● za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na Radio „Emaus”. Zebraliśmy 117,70 zł.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Danucie Winiarz, Marlenie Cwojdzińskiej, Dorocie Walkowiak, Dariuszowi Buła;
● wszystkim tym, którzy pomogli posprzątać dekorację bożonarodzeniową w kościele.
6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł). W najnowszym  „Przewodniku Katolicki” można przeczytać m.in. następujące tematy: • Spór o Komunię – lekarstwo dla grzeszników czy nagroda dla świętych?; • Lekarz 24h - sakrament chorych to nie ostatnie namaszczenie; • „Tylko krok dzieli nas od zamiany agresji werbalnej w fizyczną” – rozmowa z dr hab. Elizą Grzelak o tym, jak dyskutują ze sobą Polacy.