1. Od 1 września wracamy do przedwakacyjnego porządku Mszy św., czyli we wtorek i czwartek o godz. 18:30; w piątek i sobotę o godz. 19:00 i niedzielę o godz. 9:30.
2. W czwartek przypada 77 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach  o poległych w obronie naszej Ojczyzny. Módlmy się także o tak bardzo potrzebny pokój na świecie.

3. Msza św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi odbędzie się w czwartek, 1 września o godz. 9.00. Po Mszy uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego w szkole. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych pierwszoklasistom, w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.30.
4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 18.30. W trakcie Adoracji okazja do Spowiedzi Świętej.
5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym:
- okazja do Spowiedzi Świętej pół godziny przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 14.30 do 15.30. Na zakończenie Spowiedzi możliwość przyjęcia Komunii Świętej.
- także w piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
6. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
7. Festyn Parafialny przy naszym kościele we Wroniawach odbędzie się w niedzielę 18 września. Proszę Parafian o pomoc w kwestii fantów, które można przynosić do kościoła; proszę także o upieczenie placka. Spotkanie dla wszystkich, którzy chcieliby pomóc przy organizacji festynu we wtorek o godz. 19.30 na probostwie w Solcu Nowym.
8. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Joannie Rozynek, Elżbiecie Jackowiak, Urszuli Kublik, Wioletcie Kulus, Danucie Wróbel, Katarzynie Jokiel.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia „Przewodnik Katolicki” (5 zł).