1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka przeznaczona jest na dalsze potrzebne prace przy naszej Świątyni.
2. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu tylko we wtorek po Mszy św.

3. W okresie Wielkiego Postu Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy w czwartki po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
4. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek 25. lutego o godz. 18.30 (Proszę zabrać ze sobą indeksy).
5. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30.
6. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 9.30.
7. Za tydzień przed kościołem zbierać będziemy ofiary na potrzeby Papieskich Dzieł Misyjnych – „Ad Gentes”.
8. Już dzisiaj informuję, iż od soboty 5. marca do środy 8. marca przeżywać będziemy Rekolekcje Wielkopostne. W sobotę i niedzielę nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. Od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 17.30. Rekolekcje poprowadzi ks. Marcin Głowiński, referent diecezjalny do spraw katechizacji. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian!
9. W okresie Wielkiego Postu składamy daninę diecezjalną. Fundusze z tej daniny są przeznaczane na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas, na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, Domu Księży Emerytów, Muzeum, Katedry oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji. W tym roku od osoby danina wynosi 2,90 zł. Koperty na daninę wyłożone są pod chórem. Za dotychczas złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii serdeczne Bóg zapłać!
10. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Krystynie Sapa, Annie Skorupińskiej, Emilii Antkowiak, Ewie Antkowiak, Bernadecie Andrys, Wiesławie Koniecznej.
11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”, „Miłujcie się”.
12. Informacja od Pani Sołtys: Dnia 21.02.2016 r. w godz. 14.00-17.00 w Sali Wiejskiej we Wroniawach będą wydawane nakazy płatnicze (podatek).

P r o b o s z c z