1. Biuro parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św.
2. W okresie Wielkiego Postu Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy w czwartki po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.

3. Spotkanie dla młodzieży, która chciałaby się zaangażować w przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w naszej Parafii - w środę o godz. 19.00 na probostwie w Solcu Nowym.
4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18.30.
5. Gorzkie Żale w niedzielę po Msz św. o godz. 9.30.
6. Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej z Obry serdecznie zapraszają młodzież  na Młodzieżowy Dzień Skupienia, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 20. lutego 2016 r. od godz. 14.00 do 21.00 w Obrze. Temat spotkania: „ JPG, czyli: Jak Pokonać Grzech? Więcej informacji na stronie www.obra.oblaci.pl oraz na fb: /mdsobra.obraoblaci.
7. Już dzisiaj informuję, iż od soboty 5. marca do środy 8. marca będą trwały w naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne. W sobotę i niedzielę nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. Od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 17.30. Rekolekcje poprowadzi ks. Marcin Głowiński, referent diecezjalny do spraw katechizacji. Serdecznie zapraszam wszystkich Parafian!
8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka będzie przeznaczona na dalsze potrzebne prace przy naszej świątyni.
9. W okresie Wielkiego Postu składamy daninę diecezjalną. Fundusze z tej daniny są przeznaczane na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas, na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, Domu Księży Emerytów, Muzeum, Katedry oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji. W tym roku od osoby danina wynosi 2,90 zł. Koperty na daninę wyłożone są pod chórem. Za dotychczas złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii serdeczne Bóg zapłać!
10. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Karol Wojtas z par. pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Wolsztynie i Lidia Skorupińska z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
 ● za ofiary zebrane w Środę Popielcową na Caritas. Zebraliśmy 87,10 zł;
 ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Urszuli Stankowskiej, Annie Nowickiej, Dorocie Walkowiak.
12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”, „Miłujcie się”.

P r o b o s z c z