1. We wtorek 2 lutego, obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza św. z błogosławieństwem świec o godz. 19.00. Tego dnia modlić się będziemy szczególnie za osoby konsekrowane. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby zakonów klauzurowych.
2. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej zapraszam we wtorek wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 19.00 (przynosimy ze sobą świece).

3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.00 do 18.30. W trakcie Adoracji okazja do Spowiedzi Świętej.
4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. W związku z tym:
- okazja do Spowiedzi Świętej pół godziny przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 14.30 do 15.30. Na zakończenie Spowiedzi możliwość przyjęcia Komunii Świętej.
- także w piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00
5. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
6. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 1 do 5 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
 ● za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na „Radio Emaus”. Zebraliśmy 92 zł i 40 gr.;
 ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Natalii Barskiej, Marcie Ptak, Wioletcie Musiał.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”, „Miłujcie się”. W „Przewodniku Katolickim” można przeczytać m. in.: o tym czy program „Rodzina 500+” jest sprawiedliwy? – dlaczego warto solidarnie wspierać rodziny; o telewizji siostry klauzurowej – o największym katolickim koncernie medialnym, stworzonym przez matkę Angelikę.

P r o b o s z c z