1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
2. Od poniedziałku do piątku będę przebywał poza parafią. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą Ojcowie Oblaci z Obry. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić do ks. Józefa Wachowiaka do Gościeszyna pod nr tel.: 68 384 33 24 lub bezpośrednio do mnie: 601 38 11 60.

3. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.
4. W piątek - Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 18.45.
5. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w dniach od 1 do 5 lutego  o godz. 19.00 we Farze w Wolsztynie.
6. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Maciej Adam Gluma z par. pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Wolsztynie i Marlena Wawrzyńska z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
● za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.136 zł i 24 gr, serdeczne Bóg zapłać!
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Justynie Poniedziałek, Justynie Barskiej, Tomaszowi Skołożdrzemu, Pawłowi Kaczmarkowi.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”, „Miłujcie się”. W „Przewodniku Katolickim” można przeczytać m. in.: fragmenty wywiadu papieża Franciszka pt. „Miłosierdzie to imię Boga”; nieznane dotąd fakty z „uwięzienia” 50 lat temu przez komunistów obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.
9. Państwo Jokś serdecznie dziękują rodzinie, sąsiadom i strażakom za szybką reakcję i wszelką pomoc oraz wsparcie w czasie akcji gaśniczej na swojej posesji.

P r o b o s z c z