1. Przeżywamy trzecią niedzielę miesiąca, a zatem dzisiejsza składka przeznaczona jest na dalsze potrzebne prace przy naszej Świątyni. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Od jutra rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu tylko w czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.
4. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej z Obry serdecznie zapraszają młodzież  na Młodzieżowy Dzień Skupienia, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 23. stycznia 2016 r. od godz. 16.00 do 24.00 w Obrze. Więcej informacji na stronie www.obra.oblaci.pl
6. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
7. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Annie Andrys, Marzenie Dorniak, Łukaszowi Kostrzewie, Ireneuszowi Twardogórskiemu.
8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”.
9. Dzieciom i młodzieży oraz nauczycielem rozpoczynającym ferie zimowe, życzę dobrego i bezpiecznego wypoczynku.

P r o b o s z c z