1. W I Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msza św. w naszym kościele o godz. 9.30; w Solcu Nowym o godz. 11.00 (tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).
2. W II Dzień Świąt Bożego Narodzenia obchodzimy Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msza św. jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 9.30. W Solcu Nowym o godz. 8.00 i 11.00. Tego dnia przed kościołem zbierać będziemy ofiary na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu.
3. W niedzielę obchodzić będziemy Święto Świętej Rodziny.
4. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej świątyni do Świąt Bożego Narodzenia, także za ofiarowane choinki.
5. Już dzisiaj informuję, iż ze względu na stan mojego zdrowia nie będzie w tym roku Kolędy.

Drodzy Parafianie i Mili Goście!

Wszystkim Wam składam serdeczne życzenia na Święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok. Niech ta wielka Miłość Boga, która w noc betlejemską objawiła się na ziemi, prowadzi nasze serca do Jezusa, tak jak prowadziła serca pasterzy, mędrców, Józefa i Maryi. Niech duch Bożej Miłości i Miłosierdzia przepoi całe Wasze życie, zarówno osobiste, rodzinne jak i społeczne, i niech stanie się natchnieniem do służby dobru wspólnemu w naszej wspólnej Ojczyźnie.
Z najlepszymi życzeniami na Boże Narodzenie i cały Nowy Rok 2016!

P r o b o s z c z