1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na potrzebne prace przy naszym kościele.
2. Za naszych bliskich zmarłych modlimy się w tzw. „wymieniankach”, w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. Kartki na wymienianki można składać jeszcze dzisiaj do koszyczka umieszczonego przy obrazie M. B. Częstochowskiej.

3. Od poniedziałku do czwartku będę przebywał na badaniach w szpitalu. W czasie mojej nieobecności będą mnie zastępować Ojcowie Oblaci. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić do Gościeszyna, do ks. Józefa Wachowiaka pod nr telefonu 68 384 33 24 lub bezpośrednio do mnie (tel. 601381160). W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie nieczynne.
4. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W naszej Parafii gościć będziemy kleryka Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, który po Mszach św. przed kościołem zbierał będzie ofiary na potrzeby Seminarium.
6. Od ośmiu już lat istnieje w naszej parafii młodzieżowy chór ICHTHYS, ubogacający swoim śpiewem nasze niedzielne i świąteczne liturgie. W najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.30 modlić się będziemy w ich intencji.
7. Parafia nasza organizuje „zabawę andrzejkową”, która odbędzie się w sobotę 28 listopada na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Cena od pary 150 zł. Zabawę poprowadzi zespół muzyczny „TakTon”. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na pokrycie kosztów prowadzonych przy kościele prac. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są fanty i placek. Nagrody można przynosić do zakrystii. Zapisy na zabawę przyjmuje pan Leszek Rubach (nr telefonu: 68 384 16 17)
● Pani Joannie Małeckiej za posprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną;
● za ofiary złożone na pomoc dla Syrii. Zebraliśmy 292,23 zł.
9. Przed kościołem do nabycia nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł), a także kalendarz na rok 2016 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).

P r o b o s z c z