1. Modlitwa różańcowa w kościele - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30. Różaniec dla dzieci we wtorek o godz. 17.30.
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.

3. W piątek po wieczornej Mszy św. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
4. Procesja z modlitwą za zmarłych i Msza św. na cmentarzu w Kębłowie – w niedzielę 1 listopada o godz. 13.00. W naszym kościele Msza św. w intencji zmarłych Parafian w niedzielę o godz. 9.30. Ofiary zebrane podczas tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza i remont kościółka św. Wawrzyńca.
5. Msza św. w intencji zmarłych Parafian na cmentarzu w Solcu Nowym będzie odprawiona w niedzielę 1 listopada o godz. 11.00. Po Mszy św. procesja żałobna do krzyża. Ofiary zebrane na tej Mszy św. będą przeznaczone na utrzymanie cmentarza.
6. W listopadowe dni, częściej niż kiedykolwiek w ciągu całego roku, pamiętamy o naszych drogich zmarłych. Modlić się będziemy za nich w łączności z sobotnimi i niedzielnymi Mszami świętymi. W związku z tym, pod chórem zostały wyłożone kartki na wymienianki. Można je składać do koszyczka umieszczonego przy obrazie M. B. Częstochowskiej.
7. 1 listopada od godz. 12.00 do 2 listopada godz. 24.00 we wszystkich kościołach i kaplicach ci, którzy prawnie z nich korzystają, mogą uzyskać odpust zupełny (który wolno ofiarować tylko w jednym z ww. terminów, tylko raz i tylko za jednego zmarłego, jeżeli pobożnie nawiedzą ww. kościół i zmówią w nim: Ojcze nasz i Wierzę w Boga).
8. Każdego dnia od 1 do 8 listopada można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i zmówienie tam, choćby myślnej, modlitwy w intencji zmarłych.
9. W poniedziałek 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy za parafian zmarłych w mijającym roku oraz wszystkich zmarłych z naszej Wspólnoty Parafialnej. Serdecznie zapraszam!
10. Młodzież, która chciałaby pomóc w przygotowania Dnia Zadusznego w naszej parafii zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 19.15 w zakrystii.
11. Parafia nasza organizuje „zabawę andrzejkową”, która odbędzie się w sobotę 28 listopada na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Cena od pary 150 zł. Zabawę poprowadzi zespół muzyczny „TakTon”. W trakcie zabawy, podobnie jak na festynie rozprowadzać będziemy cegiełki na pokrycie kosztów prowadzonych przy kościele prac. W związku z tym, tak jak przy festynie zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są fanty i placek. Nagrody można przynosić do zakrystii. Zapisy na zabawę przyjmuje pan Leszek Rubach (nr telefonu: 68 384 16 17)
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Kindze Nowak, Dorocie Szczepaniak, Irenie Waszkowiak;
● dziękuję panu, który wykonał wyprawki i malowanie przy nowo założonych drzwiach;
● dziękuję za ofiary złożone na składkę gospodarcza. Zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 3.021,20 zł;
●  za ofiary złożone na Papieskie Dzieła Misyjne. Zebraliśmy 138,80 zł.
Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!
13. Przed kościołem do nabycia nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Miłujcie się” (4 zł), a także kalendarz na rok 2016 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).

P r o b o s z c z