1. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik. Przez cały miesiąc zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele - od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek i sobotę o godz. 18.30 oraz w niedzielę o godz. 18.00.
2. Poświęcenie Różańców dzieciom przygotowującym się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w czwartek 1 października podczas Mszy św. o godz. 18.30.

3. W najbliższym tygodniu przypadają wspomnienia: we wtorek – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek – św. Aniołów Stróżów.
4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W związku z tym:
- Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą różańcową w czwartek od godz. 18.00 do 18.30.
- okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św., oraz w czwartek od godz. 18.00 do 18.30 i w piątek od godz. 14.30 – 15.30 (w piątek na zakończenie Spowiedzi Komunia św. wynagradzająca).
- także w piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00.
5. W piątek po wieczornej Mszy św. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
6. Misjonarze Oblaci zapraszają młodzież na Dzień Skupienia, który odbędzie się w klasztorze w Obrze, w sobotę 3 października 2015 r. Spotkanie przebiegać będzie pod hasłem: „Jak zaplanujesz, tak funkcjonujesz”. Szczegółowe informacje na stronie www.obra.oblaci.pl
7. Za tydzień w sobotę i niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Misjonarzy Oblatów, którzy po Mszach św., rozprowadzać będą kalendarze misyjne na Nowy Rok 2016.
8. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 28.09-02.10.2015 o godz. 19.00.
  ● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Halinie Urbańskiej, Marii Kuczyk, Lucynie Lisowskiej, Bożenie Rogozińskiej;
  ● za ofiary złożone na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 3.413,70 zł.
  ● za ofiary na KUL i Wydział Teologiczny. Zebraliśmy 101 zł. Bóg zapłać!
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł); „Wzrastanie” dla młodzieży (4 zł), a także kalendarz na rok 2016 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).

P r o b o s z c z