1. Od dzisiaj do soboty przeżywamy w naszej Ojczyźnie V Tydzień Wychowania. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy w tej intencji w czasie Mszy św.
2. We wtorek przypada wspomnienie NMP Bolesnej.

3. W piątek przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży, to także dzień Imienin ks. Abp. Stanisława Gądeckiego. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej Archidiecezji.
4. Biuro Parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po wieczornej Mszy św. Będę przyjmował rezerwacje intencji mszalnych na nowy rok.
5. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. o godz. 19.00. Intencje do wspólnej modlitwy można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
6. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydział Teologicznego UAM w Poznaniu – za tydzień w niedzielę przed kościołem.
7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Jak zwykle składka będzie przeznaczona na prowadzone prace przy naszym kościele.
8. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 28.09-02.10.2015 o godz. 19.00.
9. Rekolekcje dla Wspólnoty Żywego Różańca odbędą się w Zaborówcu od 16 do 18 października. Zgłoszenie uczestnictwa przyjmuję do czwartku włącznie.
10. We wtorek odbył się pogrzeb śp. Łucji Rogozińskiej z ul. Dworcowej (przeżyła 86 lat). Módlmy się w jej intencji. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Karolinie Twardogórskiej, Katarzynie Ziomek, Wioletcie Matysik, Iwonie Eichler, Danucie Fligier;
● bardzo dziękuję panom, którzy wykuli w kościele otwory na nowe drzwi, które będą zakładane w najbliższym tygodniu: Michałowi Ratajskiemu, Stanisławowi Urbańskiemu, Karolowi Mielcarkowi. Dziękuję także panu Andrzejowi Pawłowskiemu za jego stałą  pomoc przy budowie parkingu oraz wszystkim, którzy wspierają te prace. Wszystkich Parafian proszę o modlitwę w tej intencji.
12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).

P r o b o s z c z