1. Dzisiaj przypada Odpust św. Bartłomieja w Kębłowie. Msza św. odpustowa o godz. 12.00.
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.

3. W najbliższą środę 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej – Parafialny Odpust w Solcu Nowym. Mszy św. Odpustowej o godz. 12:00 przewodniczył będzie i Słowo Boże wygłosi ks. prałat Michał Maciołka, profesor i wykładowca Mariologii na Wydziale Teologicznym UAM w Poznaniu. Po Sumie Odpustowej procesja z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Tego dnia będzie jeszcze w Solcu Nowym Msza św. o godz. 18.30. We Wroniawach Mszę św. z Uroczystości M. B. Częstochowskiej odprawimy w czwartek o godz. 18.30.
4. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek po Mszy św. o godz. 19.00.
5. Kustosz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Górce Duchownej zaprasza serdecznie na coroczny tygodniowy Odpust od 22.08 do 31.08. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.
● za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Urszuli Wieczorek, Darii Reiman, Joannie Rozynek, Katarzynie Wajs;
● za złożone ofiary na składkę gospodarczą. Zebraliśmy 2.286,50 zł. Bóg zapłać!
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Do nabycia nowy numer „Przewodnika Katolickiego” (5 zł).

P r o b o s z c z