1. Od poniedziałku do czwartku będę przebywał poza parafią w związku z wyjazdem młodzieży do Konarzewa. Biuro Parafialne będzie nieczynne. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić do Kębłowa, do ks. Andrzeja Krusia pod nr telefonu 68 3841997 lub do mnie tel. 601 38 11 60.
2. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje na Nowennę można wrzucać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.

3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie składka przeznaczona będzie na dalsze czekające nas prace przy naszej świątyni.
4. Za tydzień w sobotę i niedzielę po Mszach św. tradycyjne błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
5. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Wioletcie Gonda, Marzenie Nitschke, Bernadecie Waszkowiak, Monice Malickiej, Danucie Szefler.
6. W związku ze zbliżającym się spotkaniem Ojca Świętego z młodzieżą w Krakowie w lipcu 2016 roku, poszukujemy osoby z dobrą znajomością języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański). Proszę o kontakt w zakrystii.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (7,90 zł); jest także nowy numer „Miłujcie się: (4 zł).
8. Wszystkim Drogim Parafianom rozpoczynającym zasłużony urlop życzę dobrego wypoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów, a Gościom pięknego pobytu we Wroniawach!

P r o b o s z c z