Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą – 18.01.2015 r.

1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
2. Przeżywamy trzecią niedzielę miesiąca, a zatem dzisiejsza składka przeznaczona jest na dalsze potrzebne prace przy naszej Świątyni.
3. Dzisiaj kończę odwiedziny duszpasterskie w naszej Parafii. Dziękuję za serdeczne przyjęcie i złożone ofiary. Od poniedziałku do 31 stycznia włącznie będę kolędował w Parafii Solec Nowy. Szczegółowe sprawozdanie związane z duszpasterstwem w naszej Parafii oraz naszymi finansami przedstawię po feriach.
4. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
5. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Justynie Poniedziałek, Karolinie Kaczmarek, Malwinie Opaska, Magdalenie Skołożdrzy, Justynie Barskiej.
6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”.

P r o b o s z c z