Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego– 11.01.2015 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w kościele liturgiczny obchód Świąt Narodzenia Pańskiego.
2. W sobotę przeżywać będziemy Dzień Judaizmu.
3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
4. W naszej Parafii trwają odwiedziny duszpasterskie. Cały plan kolędy umieszczony jest w Internecie i w gablocie.
5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na dalsze potrzebne prace przy naszej Świątyni.
6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła oraz ofiary pieniężne: Zofii Krawczyk, Marzenie Dorniak, Łukaszowi Kostrzewa, Ireneuszowi Twardogórskiemu.
7. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej we Wroniawach organizuje zabawę taneczną, która odbędzie się 24 stycznia 2015 r. na Sali Wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19.00. Oprawę muzyczną zapewni zespół „GRANIT”. Cena od pary – 150 zł. Rezerwacja pod nr telefonu – 506 339 032.
8. Informacja Związku Międzygminnego „Obra”: „Począwszy od 2015 roku uregulowanie opłaty za odpady będzie wymagane do każdego 15 dnia pierwszego miesiąca kwartału po kwartale którego dotyczy. Tym samym opłatę za miesiące styczeń, luty i marzec - w dotychczasowej miesięcznej wysokości - należy wnieść najpóźniej do 15 kwietnia br. Więcej szczegółów na stronach internetowych Związku i Gminy”.
9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik Katolicki”.

P r o b o s z c z