OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na Niedzielę Chrztu Pańskiego - 12.01.2014r.

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w kościele okres Bożego Narodzenia.
2. W piątek przeżywać będziemy Dzień Judaizmu.
3. W sobotę rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
4. Jutro (w poniedziałek 13 stycznia) kończę odwiedziny duszpasterskie w Solcu Nowy. Od wtorku 14 stycznia do 2 lutego będę kolędował we Wroniawach.
5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na remont naszej Świątyni i jej otoczenia.
6. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Barbarze Zawada, Mirosławie Wierzbickiej, Agnieszce Biniak, Danucie Bednarczyk.
7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Przewodnik Katolicki”, „Gość Niedzielny”, „Mały Przewodnim Katolicki”, „Mały Gość Niedzielny”.

P r o b o s z c z