1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Daria Waszkowiak,Andrzej Bączyk,Sylwia Laufer,Małgorzata Pappelbaun.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki można nabywać w zakrystii. Małe świece - ofiara 10 PLN,duże świece - ofiara 20 PLN.

4. Msze roratnie we wtorek i czwartek o godz.18.30. Dzieci zachęcam do przyniesienia lampionów.
5. Spowiedź adwentowa we wtorek 12.12.2023r. w godzinach,do południa od 10-11 i po południu od 16-17. Zachęcam do skorzystania
6. Kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego do nabycia na stoliku pod chórem. Cena 3 PLN.
7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca,składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
8. Liturgię Mszy św.0 godz.09.30 w przyszłą niedzielę przygotują dzieci z klasy III.
9. Jutro o godz.16.00 w Obrze chór parafialny i klerycy wykonają Akatyst ku czci Bogurodzicy. Można skorzystać.
10. W dniach od 18-20.12 gościć będziemy w parafii św.Józefa relikwie błogosławionej rodziny Ulmów. Program wywieszony na plakacie w gablocie.