1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Elwira Michalska,Monika Malińska,Nikola Kubaś,Halina Adam.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Festyn parafialny rozpoczniemy od Mszy św.o godz.14.00. Ok.godz.19.00 losowanie głównych nagród loterii. Potem zabawa taneczna z pomocą dja Macieja.

4. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2343,50 PLN. Za wszystkie ofiary Czcigodnym Parafianom bardzo serdecznie dziękuję.
5. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca:
-okazja do spowiedzi w czwartek od godz.17.30
-objazd chorych w piątek od godz.08.00
6, Starosta wolsztynski zaprasza na Mszę dziekczynną za tegoroczne zbiory 03.09.AD2023 o godz.12.30 do kościoła Wniebowstąpienioa Panskiego w Wolsztynie.
7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Malwina Kudlińska z Wroniaw i Tomasz Chwałkowski z Przyprostyni.Zap.I