1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Maria Bżdziak,Aniela Domagalska,Maria Ceglarek,Andrzej Pawłowski. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci.
3. Ks.Arcybiskup Metropolita zachęca do modlitwy w intencji poszkodowanych w kataklizmie w Turcji i Syrii.Dzisiaj po Mszach zbieramy ofiary na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi.

4. W przyszłą niedzielę liturgię Mszy św o godz.09.30 przygotują dzieci z klasy III.W trakcie Mszy poświecenie świec.
5. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
6. Katechezy przedmałżeńskie w kościele Wniebowstapienia Pańskiego w Wolsztynie od 20-24 lutego 2023 r.Spotkania o godz 19.00.
7. Kandydaci do bierzmowania z klasy VII mają spotkanie we wtorek. Rozpoczynamy od Mszy św.o godz.18.30