1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Agnieszka Wojtkowiak-Sokała,Katarzyna Ratajska,Sylwia Jokś .Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. W Wielkim Poście zapraszam na nabożeństwa:
-Droga Krzyżowa w piątek dla dzieci o godz.16.30,dla dorosłych po wieczornej Mszy św.,
-Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy o godz.09.30.
W okresie Wielkiego Postu składamy Daninę Diecezjalna. Koperty można zabierać ze stolika pod chórem.

4. Rozpoczęliśmy pracę Zespołu Synodalnego. Następne spotkania w czwartki 17 i 31.03. po mszy wieczornej we Wroniawach. Zachęcam do udziału.Jeśli ktoś chciałby wspomóc dzieło synodalne swoją modlitwą proszę zabrać do domu obrazki z modlitwą,które są wyłożone na stoliku pod chórem.
5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Modlitw,Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach zbiórka ofiar na dzieło pomocy polskim misjonarzom Ad Gentes.
6. Za dwa tygodnie od niedzieli 20.03. będziemy przeżywać rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi o.Patryk Siarkiewicz,franciszkanin z Zieleńca. Nauki w łączności z Mszami św.o godz.19.00. Dzieci ze szkoły podstawowej będą miały nauki przed południem.
7. Bardzo serdecznie dziękuję Czcigodnym Parafianom za ofiary na pomoc Ukrainie i złożone dary materialne. Zebraliśmy 4057,50 PLN. Dziękuję za wrażliwe i szlachetne serca. Niech Pan Bóg błogosławi hojnym Ofiarodawcom.
8. Kandydaci do bierzmowania przychodzą na Mszę św.i Drogę Krzyżową. Po nabożeństwie spotkanie.