Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Edyta Dorożała,Monika Malicka,Danuta Szefler,Agata Szefler,Anna Witkowska.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangazowanym w przygotowanie i przeprowadzenie procesji oktawy Bożego Ciała i NSPJ.Dziękuję dziewczynkom sypiącym kwiaty i ich rodzicom,dzieciom pierwszokomunijnym,przynoszącym kwiatki,pani katechetce i paniom oraz młodzieży czuwającym nad porządkiem wśród dzieci,niosącym sztandary,feretrony i figury,noszącym baldachim i ministrantom,naszemu chórowi,panu organiście i panu kościelnemu. Niech Pan Bóg błogosławi.

4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca.Składkę remontową polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
5. Czas komunii wielkanocnej został przedłużony z racji pandemii do 14.09. Postarajmy się spełnić nasz obowiązek.
6. Codziennie po Mszy wieczornej nabożeństwa do NSPJ. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w czwartek po Mszy św.
8. Dzisiaj po Mszach św. Zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie.
9. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17. 

stat4u