Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1..Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Ewa Śmidoda,Urszula Kruszona,Agata Pochanke,Małgorzata Konieczek.Bóg zapłać.
2.Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.

3.Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
4.Bardzo proszę rodziców dzieci z klasy drugiej o posprzątanie kościoła na uroczystość Pierwszej Komunii św.Uroczystość w niedzielę 30.05.o godz.11.00.
5. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej we wtorek,czwartek,piątek i sobotę po Mszy św.w poniedziałek i środę o godz.18.00,w niedzielę i święta po Mszy o godz.09.30. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
6.W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha św.kończąca okres wielkanocny.
7.W miesiącu maju z inicjatywy Ojca św.Franciszka każdego dnia w innym sanktuarium maryjnym na świecie katolicy modlą się o ustanie pandemii. Nasza parafia właczy się w tę modlitwę 23.05. W tym dniu modlitwy trwać będą w sanktuarium MB Przylądka w Kanadzie. Rozpoczniemy od Mszy św o godz.15.Potem procesja do figury MB na ul.Dworcowej. W czasie procesji odmówimy różaniec. Zachęcam do przyjścia i wspólnej modlitwy.
8.Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17. 

stat4u