Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Patrycja Kliks,Izabela Kędzierska,Lidia Wróblewska,Mirosława Nowak.Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.

4. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych będą mieli zebranie w czwartek po Mszy św. Pierwsza spowiedż dzieci w sobotę o 11.00 w kościele.
5. Składka remontowa,ofiary złożone w kościele i wpłacone na konto wyniosły 2710.00PLN oraz 10 Euro.Stan naszego zadłużenia wynosi 16159,50 PLN. Czcigodnym Parafianom a także osobom z innych parafii bardzo serdecznie dziękuję.
6. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o powołania. W modlitwie wypraszajmy nowe powołania także z naszej Parafii.
7. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej we wtorek,czwartek,piątek i sobotę po Mszy św.,w niedzielę i święta po Mszy o godz.09.30. Zachęcam do wspólnej modlitwy.
8. W przyszły poniedziałek 03.05.uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św.o 09:30 i 15:00.
9. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-17.


stat4u