1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp .Barbara Zawada,Agnieszka Biniak,Roksana Magnisiak,Danuta Bednarczyk. Bóg zapłać.
2. Polecam prasę katolicką rozprowadzaną przez ministrantów.
3. Przypominam o zasadach sanitarnych na które szczególnie musimy zwracać uwagę.W związku z ograniczeniami do końca pandemii dodatkowa Msza św. W niedzielę  o godz.15.00 poprzedzona koronką.
4. .Ostatnie Roraty we wtorek o godz.17.00.

5. Można nabywać kalendarze Archiwum Archidiecezjalnego w cenie 3 PLN.
6. Można nabywać opłatki  w zakrystii.
7. Objazd chorych w srodę 23.12. od godz.8.00.
8. Okazja do spowiedzi we wtorek prze i po Mszy św.
9. W czwartek wigilia uroczystości Bożego Narodzenia.Zachęcam do zachowania postu.
10. Msze św. Pasterki o godz.21.00 i dodatkowo o 22.30. Zachęcam do uczestniczenia.
11. W święta,w piątek,sobotę i niedzielę Msze św. o 9.30. i 15.00.
12. W piątek nie obowiązuje post.
13. W drugie święto na mszy św.o godz.15.00 śpiewanie kolęd.Tego dnia zbieramy ofiary na KUL po Mszach św.
14. Nasz kościół parafialny jest otwarty na modlitwę codziennie od 9-15.30.