Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

1. Zakończył się czas nawiedzenia. Piękny czas naszego spotkania z Matką Bożą. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim którzy przyczynili się do przeżycia tych uroczystości. Przede wszystkim dziękuję Ks.Tomkowi,za przygotowanie naszej parafii duchowe i zewnętrzne,ale przede wszystkim za obecność,piękne słowo podczas pasterki i nadzór nad przebiegiem uroczystości.Wszystkim szlachetnym Parafianom za wspaniałe udekorowanie Świątyni i naszych domów,za zaangażowanie w pełnienie funkcji liturgicznych,za asystę przy niesieniu i przemieszczaniu się Obrazu,strażakom OSP za zabezpieczenie porządku w miejscu przywitania i wokół świątyni. Wszystkim dziękuję za obecność i wiele chwil spędzonych na modlitwie i czuwaniu. Wszystkim parafianom za każdy gest miłości wobec Matki Bożej. Jestem dumny będąc razem z wami.Bóg zapłać

2. Można jeszcze nabyć film DVD z Peregrynacji Ikony Jasnogórskiej. Zapisy w zakrystii.
3. Podziękowania:
a/za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Halina Rogozińska,Kinga Nowak,Irena Wolnik
b/za przygotowanie liturgii Mszy na rozpoczęcie roku szkolnego,
4. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
-Łukasz Kaczmarek z Wroniaw i Patrycja Stachowiak z Kębłowa
-Konrad Śmidoda z Solca Nowego i Monika Knobel z Wroniaw,
-Mateusz Krawczyk z Wolsztyna i Patrycja Sapa z Wroniaw
5. We wtorek w liturgii święto Narodzenia NMP zwane świętem Matki Bożej Siewnej. W łączności z Mszą św. Swięcenie ziarna na zasiew. Zapraszam serdecznie.

stat4u